Cart (1)
Close
-
FEPIC ROSEMEEN FANTASY D.NO.55001
Qty: 1 ₹1,499.00
In stock
₹1,224.00
Charizma Hit Design 21018 By Charizma Designer Pakistani Suits Beautiful Fancy Colorful Stylish Party Wear & Occasional Wear Heavy Net With Embroidery Dresses At Wholesale Price.
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | CHARIZMA HIT DESIGN 21018 BY CHARIZMA DESIGNER |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1224/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Heavy Net Embroidered |
| Bottom | Heavy Santoon |
| Duptta | Net Embroidered |
| Size | Semi Stitched |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | CHARIZMA HIT DESIGN 21018 BY CHARIZMA DESIGNER |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1224/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Heavy Net Embroidered |
| Bottom | Heavy Santoon |
| Duptta | Net Embroidered |
| Size | Semi Stitched |
Charizma Designer is One of the Leading Manufacturer in India giving the Best Prices and Assured Quality Products. Besides giving the Best Quality it also has Cheapest Rate.
About this product: Charizma Hit Design 21018 Pakistani Suits Beautiful Fancy Colorful Stylish Party Wear Dresses At Wholesale Price. The manufacturer is well known and the quality is pre-tested and checked.
For Booking, you can Call or WhatsApp us on +91-90167 57806.
You can also join our WhatsApp Group by Sending “Your Name & Location (City)” on our WhatsApp number +91 90167 57806.
We deliver worldwide through our Courier Partners seamlessly.
Z & A COLLECTION IS INDIA’S MOST TRUSTED WHOLESALER OFFERING CASH ON DELIVERY (COD) WITHIN INDIA – CURRENTLY SUPPLYING IN ALL STATES OF INDIA & WORLDWIDE!
Andhra Pradesh | Arunachal Pradesh | Assam | Andaman & Nicobar | Bihar | Chhatisgarh | Chandigarh | Dadra & Nagar Haveli | Daman | Delhi | Goa | Gujarat | Haryana | Himachal Pradesh | Jammu & Kashmir | Jharkhand | Karnataka | Kerala | Lakswadweep | Madhya Pradesh | Maharashtra | Manipur | Meghalaya | Mizoram | Nagaland | Orrisa | Punjab | Pondicherry | Rajasthan | Sikkim | Tamil Nadu | Tripura | Uttranchal | Uttar Pradesh | West Bengal
| Weight | 1 kg |
|---|
₹1,224.00
Reviews
There are no reviews yet.