Cart (1)
Close
-
Ziaaz Designs Z Series Vol-1 D.No - 7773 in Green and Sky Colour
Qty: 1 ₹1,599.00
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | Â H&H PRET COLLECTION D. NO. 1292 B |
| PRICE | ₹ 1,599 |
| TOP | FOX GEORGETTE |
| PANT | JAAM COTTON |
| DUPATTA | Â CHIFFON |
| TOP XL SIZE CHEST | 42 |
| BOTTOM XL SIZE | 36-42 |
| COLOUR | GREEN |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | Â H&H PRET COLLECTION D. NO. 1292 A |
| PRICE | ₹ 1,599 |
| TOP | FOX GEORGETTE |
| PANT | JAAM COTTON |
| DUPATTA | Â CHIFFON |
| TOP XL SIZE CHEST | 42 |
| BOTTOM XL SIZE | 36-42 |
| COLOUR | SALMON |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | ZIAAZ DESIGNS VOL 2 |
| PRICE | ₹ 1499 |
| TOP FABRIC | ORGANZA PEARL WORK AND EMBROIDERED XL SIZE STITCHED OUTFIT WITH SANTOON INNER ATTACHED |
| BOTTOMÂ / INNER FABRIC | SANTOON BOTTOMS XL SIZE |
| DUPATTA FABRIC | ORGANZA PEARL WORK AND EMBROIDERED DUPATTA |
| COLOUR | SKY |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | ZIAAZ DESIGNS Z SERIES VOL-1 D.NO - 7773 |
| PRICE | ₹ 1599 |
| TOP | GEORGETTE EMBROIDERED PEARL WORK BEAUTIFUL WHITE SEMI-STITCHED OUTFIT PREMIUM RANGE KAMEEZ WITH SANTOON INNER UNSTITCHED |
| BOTTOM | JACQUARD SOFT FABRIC UNSTITCHED BOTTOMS. |
| DUPATTA | NET EMBROIDERED DUPATTA. |
| COLOUR | BLACK AND VARICOLORED |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | SHEHNAZ VOL 3 D.NO.7773 B |
| PRICE | ₹ 1399 |
| TOP | COTTON SEMI STITCHED EMBROIDERED KAMEEZ |
| BOTTOM | UNSTITCHED COTTON BOTTOMS |
| DUPATTA | SILK BEAUTIFUL DIGITAL PRINT DUPATTAS WITH BORDERS |
| COLOUR | Â PINK COLOUR |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | SHEHNAZ VOL 3 D.NO.7773 A |
| PRICE | ₹ 1399 |
| TOP | COTTON SEMI STITCHED EMBROIDERED KAMEEZ |
| BOTTOM | UNSTITCHED COTTON BOTTOMS |
| DUPATTA | SILK BEAUTIFUL DIGITAL PRINT DUPATTAS WITH BORDERS |
| COLOUR | Â EMERALD COLOUR |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | MARYAM HUSIAN VOL.1- DESIGN D-7773 |
| PRICE | ₹ 1230 |
| TOP | CAMBRIC COTTON WITH HAVY SIFLI BORING WORK |
| BOTTOM | SEMI LAWN |
| DUPATTA | BUTTERFLY NET WITH HEAVY EMBROIDERY WORK |
| COLOUR | BLACK AND VARICOLORED |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | SHARADDHA DESIGNER SD 701 B |
| PRICE | ₹ 1199 |
| TOP | LAWN COTTON PRINTED HEAVY EMBROIDERY |
| BOTTOM | SEMI LAWN |
| DUPATTA | NAJMEEN CHIFFON WITH HEAVY EMBROIDERY |
| COLOUR | BLACK & SILVER |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | SHARADDHA DESIGNER SD 701 A |
| PRICE | ₹ 1199 |
| TOP | LAWN COTTON PRINTED HEAVY EMBROIDERY |
| BOTTOM | SEMI LAWN |
| DUPATTA | NAJMEEN CHIFFON WITH HEAVY EMBROIDERY |
| COLOUR | FANDANGO & SILVER |
| SHIPPING | EXTRA |