Cart (1)
Close
-
Ziaaz Hit Design Present Ziaaz Designs 7774-A Series in Pink Colour
Qty: 1 ₹1,050.00
| WEIGHT | 2 KG |
| CATALOG | ZIAAZ HIT DESIGN 7774-B |
| PRICE | ₹ 1,050 |
| SIZE | SEMI STITCHED |
| TOP FABRIC | COTTON EMBROIDERED |
| BOTTOM FABRIC | COTTON |
| DUPATTA FABRIC | TABBY SILK |
| COLOUR | WHITE |
| SHIPPING | READY TO SHIP |
| WEIGHT | 2 KG |
| CATALOG | ZIAAZ HIT DESIGN 7774-A |
| PRICE | ₹ 1,050 |
| SIZE | SEMI STITCHED |
| TOP FABRIC | COTTON EMBROIDERED |
| BOTTOM FABRIC | COTTON |
| DUPATTA FABRIC | TABBY SILK |
| COLOUR | PINK |
| SHIPPING | READY TO SHIP |
| Product Name | SF-110 B |
| Weight | 1.5 kg |
| Price | ₹ 949 |
| Top | CAMBRIC COTTON PRINT WITH HEAVY EMBROIDERY PATCH AND MOTI WORK |
| Bottom | COTTON |
| Dupatta | CHIFFON PRINTED DUPATTA |
| Colour | SALMON |
| Shipping | Extra |
| Product Name | SF-110 A |
| Weight | 1.5 kg |
| Price | ₹ 949 |
| Top | CAMBRIC COTTON PRINT WITH HEAVY EMBROIDERY PATCH AND MOTI WORK |
| Bottom | COTTON |
| Dupatta | CHIFFON PRINTED DUPATTA |
| Colour | GREEN |
| Shipping | Extra |
| PRODUCT NAME | ZIAAZ DESIGN 7773 B |
| WEIGHT | 1.5 KG |
| PRICE | RS 1350/- |
| TOP | COTTON EMBROIDERED HEAVY |
| BOTTOM | COTTON |
| INNER | COTTON |
| DUPATTA | NET PEARL WORK EMBROIDERED |
| COLOUR | PIGEON |
| SHIPPING | READY TO SHIP |
| PRODUCT NAME | ZIAAZ DESIGN 7773 A |
| WEIGHT | 1.5 KG |
| PRICE | RS 1350/- |
| TOP | COTTON EMBROIDERED HEAVY |
| BOTTOM | COTTON |
| INNER | COTTON |
| DUPATTA | NET PEARL WORK EMBROIDERED |
| COLOUR | CREAMY |
| SHIPPING | READY TO SHIP |
| PRODUCT NAME | MIDHAT A-17 BY ALIF FASHION |
| WEIGHT | 1.5 KG |
| PRICE | RS 1450/- |
| TOP | FUAX GEORGET WITH HEAVY EMBROIDERY |
| SLEEVES | FUAX GEORGET WITH HEAVY EMBROIDERY |
| BOTTOM | HEAVY SANTOON |
| INNER | HEAVY SANTOON |
| DUPATTA | HEAVY NAZMEEN WITH HEAVY EMBROIDERY |
| COLOUR | BLACK & SILVER |
| SHIPPING | READY TO SHIP |
| PRODUCT NAME | MARIA B LAWN IN D.NO.7779 |
| WEIGHT | 1.5 KG |
| PRICE | RS 1250/- |
| DUPATTA | NET SEQUINS DUPATTA |
| DETAILS 1 | COTTON LAWN SUITS |
| DETAILS 2 | EMBROIDERY PATCHES |
| COLOUR | WHITE & EMERALD |
| SHIPPING | READY TO SHIP |
| PRODUCT NAME | MARIA B LAWN IN D.NO.7778 |
| WEIGHT | 1.5 KG |
| PRICE | RS 1250/- |
| DUPATTA | CHIFFON DUPATTA |
| DETAILS 1 | COTTON LAWN SUITS |
| DETAILS 2 | EMBROIDERY PATCHES |
| COLOUR | GOLDENROD |
| SHIPPING | READY TO SHIP |