Cart (2)
Close
-
Laiba Am Vol-42 Sophisticated edition Kurti in lavender Colour
Qty: 1 ₹1,199.00
| Weight | 1. kg |
| CATALOGUE | Al-Huda D.no-1119 Rama |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Top | Reyon (100% cotten) |
| Bottom | Reyon (100% cotten) |
| Top XL size chest | 42 |
| Bottom XL size | 36-42 |
| Catalogue Price | ₹ 799/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1. kg |
| CATALOGUE | Al-Huda D.no-1119 Tomato red |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Top | Reyon (100% cotten) |
| Bottom | Reyon (100% cotten) |
| Top XL size chest | 42 |
| Bottom XL size | 36-42 |
| Catalogue Price | ₹ 799/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1. kg |
| CATALOGUE | Al-Huda D.no-1119 Grey |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Top | Reyon (100% cotten) |
| Bottom | Reyon (100% cotten) |
| Top XL size chest | 42 |
| Bottom XL size | 36-42 |
| Catalogue Price | ₹ 799/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1. kg |
| CATALOGUE | Al-Huda D.no-1119Â Musturd Yellow |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Top | Reyon (100% cotten) |
| Bottom | Reyon (100% cotten) |
| Top XL size chest | 42 |
| Bottom XL size | 36-42 |
| Catalogue Price | ₹ 799/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1. kg |
| CATALOGUE | Al-Huda D.no-1117 Turkish Grey |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Top | Â Jaam satin with self-print (100% cotton) |
| Bottom | Jaam satin (100% cotton) |
| Top XL size chest | 42 |
| Bottom XL size | 36-42 |
| Catalogue Price | ₹ 1049/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1. kg |
| CATALOGUE | Al-Huda D.no-1117 Dusty Orange |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Top | Â Jaam satin with self-print (100% cotton) |
| Bottom | Jaam satin (100% cotton) |
| Top XL size chest | 42 |
| Bottom XL size | 36-42 |
| Catalogue Price | ₹ 1049/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | Al-Meera D.no-1118 Cream |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 900/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Foux with inner santoon |
| Colour | Pink |
| Bottom | jaam satin (100% cotten) |
| Top Size | Top xl size chest (42) |
| Â Bottom Size | Bottom xl size (36-42) |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | Al-Meera D.no-1118 Orange |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 900/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Foux with inner santoon |
| Colour | Pink |
| Bottom | jaam satin (100% cotten) |
| Top Size | Top xl size chest (42) |
| Â Bottom Size | Bottom xl size (36-42) |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | Al-Meera D.no-1118 Green |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 900/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Foux with inner santoon |
| Colour | Pink |
| Bottom | jaam satin (100% cotten) |
| Top Size | Top xl size chest (42) |
| Â Bottom Size | Bottom xl size (36-42) |