Cart (3)
Close
-
Armani Present Anaya Zf-22-C Series Salwar Suit in Black Colour
Qty: 1 ₹1,350.00
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | SF-122 SERIES |
| PRICE | 850/- |
| TOP | CAMBRIC COTTON |
| BOTTOM | COTTON |
| INNER | COTTON |
| DUPATTA | NET EMBROIDERED |
| COLOUR | ORCHID |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | SERENE S-28-D SERIES |
| PRICE | ₹ 1,077 |
| TOP FABRIC | FAUX GEORGETTE EMBROIDERED |
| BOTTOM / INNER FABRIC | HEAVY SANTOON |
| DUPATTA FABRIC | BUTTERFLY NET HEAVY EMBROIDEREDE |
| COLOUR | GREEN |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | SERENE S-28-C SERIES |
| PRICE | ₹ 1,077 |
| TOP FABRIC | FAUX GEORGETTE EMBROIDERED |
| BOTTOM / INNER FABRIC | HEAVY SANTOON |
| DUPATTA FABRIC | BUTTERFLY NET HEAVY EMBROIDEREDE |
| COLOUR | TEAL |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | SERENE S-28-B SERIES |
| PRICE | ₹ 1,077 |
| TOP FABRIC | FAUX GEORGETTE EMBROIDERED |
| BOTTOM / INNER FABRIC | HEAVY SANTOON |
| DUPATTA FABRIC | BUTTERFLY NET HEAVY EMBROIDEREDE |
| COLOUR | BLACK |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | SERENE S-28-A SERIES |
| PRICE | ₹ 1,077 |
| TOP FABRIC | FAUX GEORGETTE EMBROIDERED |
| BOTTOM / INNER FABRIC | HEAVY SANTOON |
| DUPATTA FABRIC | BUTTERFLY NET HEAVY EMBROIDEREDE |
| COLOUR | MULBERRY |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | LAIBA AM VOL-102 SERIES |
| PRICE | ₹ 1,599 |
| TOP FABRIC | PURE GEORGETTE (SIZE XL-42") |
| BOTTOM FABRIC | COTTON SATIN STRETCHABLE (SIZE XL 36"-42") |
| DUPATTA FABRIC | GEORGETTE |
| COLOUR | TEAL |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | LAIBA AM VOL-102 SERIES |
| PRICE | ₹ 1,599 |
| TOP FABRIC | PURE GEORGETTE (SIZE XL-42") |
| BOTTOM FABRIC | COTTON SATIN STRETCHABLE (SIZE XL 36"-42") |
| DUPATTA FABRIC | GEORGETTE |
| COLOUR | BLACK |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | LAIBA AM VOL-102 SERIES |
| PRICE | ₹ 1,599 |
| TOP FABRIC | PURE GEORGETTE (SIZE XL-42") |
| BOTTOM FABRIC | COTTON SATIN STRETCHABLE (SIZE XL 36"-42") |
| DUPATTA FABRIC | GEORGETTE |
| COLOUR | HIBISCUS |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | LAIBA AM VOL-102 SERIES |
| PRICE | ₹ 1,599 |
| TOP FABRIC | PURE GEORGETTE (SIZE XL-42") |
| BOTTOM FABRIC | COTTON SATIN STRETCHABLE (SIZE XL 36"-42") |
| DUPATTA FABRIC | GEORGETTE |
| COLOUR | DENIM BLUE |
| SHIPPING | EXTRA |