Cart (1)
Close
-
Fepic C-1027 Salwar Suits Pakistani Style Dress in White Colour
Qty: 1 ₹1,499.00
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHREE FABS HIT DESIGN S-178 BY SHREE FABS |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Butterfly Net With Embroidery |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1598/- |
| Catalogue Price | Rs.1598/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHREE FABS HIT DESIGN S-170 BY SHREE FABS |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Butterfly Net With Embroidery |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1399/- |
| Catalogue Price | Rs.1399/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 3 kg |
| Catalog | GULAAL VOL-4 BY ELAAF |
| Pcs | 3 |
| MOQ | 1 Piece (Single Available At Rs.1448/-) |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | BUTTERFLY NET WITH HEAVY EMBROIDERY |
| BOTTOM | HEAVY SANTOON WITH WORK |
| DUPATTA | BUTTERFLY NET WITH EMBROIDERY |
| AVG Price | Rs.4344/- |
| Catalogue Price | Rs.4344/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHREE FABS HIT DESIGN S-175 BY SHREE FABS |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Butterfly Net With Embroidery |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1448/- |
| Catalogue Price | Rs.1448/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1.2 kg |
| Catalog | SHREE FABS HIT DESIGN S-140 BY SHREE FABS |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Heavy Net Embroidered |
| BOTTOM | Pure Santoon |
| DUPATTA | Net |
| AVG Price | Rs.1798/- |
| Catalogue Price | Rs.1798/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHREE FABS HIT DESIGN S-127 BY SHREE FABS |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Faux Georgette Embroidered |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1548/- |
| Catalogue Price | Rs.1548/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHREE FABS HIT DESIGN S-172 BY SHREE FABS |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Faux Georgette Embroidered |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1498/- |
| Catalogue Price | Rs.1498/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHREE FABS HIT DESIGN S-159 BY SHREE FABS |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Faux Georgette Embroidered |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1549/- |
| Catalogue Price | Rs.1549/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | FEPIC HIT DESIGN 1027 BY FEPIC |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Pure Cotton Shifly Work |
| BOTTOM | Semi Lawn Print |
| DUPATTA | Super Net |
| AVG Price | Rs.1299/- |
| Catalogue Price | Rs.1299/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |