Cart (1)
Close
-
Fepic Rosemeen C-1047 Salwar Suits in Pink & Orange Colour
Qty: 1 ₹1,599.00
| Weight | 1 kg |
| Catalog | Fepic Hit Design 87001 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP / Front | Organza Embroidered |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Jacquard |
| Catalogue Price | Rs. 1558/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHREE FABS HIT DESIGN 1142 BY SHREE FABS |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1349/- |
| Catalogue Price | Rs.1349/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHREE FABS HIT DESIGN 5015 BY SHREE FABS |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Georgette Embroidrered |
| BOTTOM | Santoon Embroidered |
| DUPATTA | Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1348/- |
| Catalogue Price | Rs.1348/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHREE FABS HIT DESIGN S-156 BY SHREE FABS |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| BOTTOM | Net With Santoon |
| DUPATTA | Tissue Foil Print |
| AVG Price | Rs.1548/- |
| Catalogue Price | Rs.1548/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | ROSEMEEN |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece (Rs.1599/-) |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | GEORGETTE EMBROIDERED WITH HEAVY HAND WORED |
| BOTTOM | SANTOON EMBROIDERED |
| DUPATTA | ORGANZA EMBROIDERED WITH PEARLS |
| AVG Price | Rs.1599/- |
| Catalogue Price | Rs.1599/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHREE FABS HIT DESIGN S-134 BY SHREE FABS |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Butterfly Net With Embroidery |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1399/- |
| Catalogue Price | Rs.1399/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 3.2 kg |
| Catalog | GULAAL 112 COLOURS BY ELAAF |
| Pcs | 3 |
| MOQ | 1 Piece (Single Available At Rs.1449/-) |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | HEAVY NET EMBROIDERY |
| BOTTOM | Heavy Santoon |
| DUPATTA | NET WITH HEAVY EMBROIDERY |
| AVG Price | Rs.1449/- |
| Catalogue Price | Rs.4347/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 2 kg |
| Catalog | HNOOR COLOURS ADDITION BY ALIF FASHION |
| Pcs | 2 |
| MOQ | 1 Piece (Single Available At Rs.1449/-) |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Butterfly Net With Embroidery |
| BOTTOM | Heavy Santoon |
| DUPATTA | Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1449/- |
| Catalogue Price | Rs.2898/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | RIMSHA 05 BY ARMANI |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Butterfly Net With Embroidery |
| BOTTOM | Santoon Embroidered |
| DUPATTA | Butterfly Net |
| AVG Price | Rs.1598/- |
| Catalogue Price | Rs.1598/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |