Cart (1)
Close
-
Bride by Rumaisha Fashion 6001-E Salwar Suits in Purple Colour
Qty: 1 ₹1,599.00
| Weight | 1 kg |
| Catalog | FEPIC HIT DESIGN 1026 BY FEPIC |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP / Front | Organza |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Net Embroidered |
| Catalogue Price | Rs. 1348/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | FEPIC HIT DESIGN 1026 BY FEPIC |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Unstitched |
| TOP / Front | Jam Silk Cotton Printed |
| BOTTOM | Semi Lawn |
| DUPATTA | Chiffon |
| Catalogue Price | Rs. 1199/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1.5 kg |
| CATALOGUE | Shenyl Feb D.No 144 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1350/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Buterfly Net With Heavy Embroidery & Daimond work |
| Inner | Dul Santoon And Butterfly Net With Pearl |
| Bottom | Dul Santoon And Butterfly Net With Pearl |
| Dupatta | Butterfly Net With Heavy Embroidery And Daimond Word |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | Z.S Vol- 20 Fern Green Colour |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1199/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Pure Georgette |
| Inner | Pure Santoon |
| Bottom | Pure cotton Stretchable |
| Size | Top xl size chest (42) Bottom xl size (36-42) |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | Z.S Vol- 20Baby purple Colour |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1199/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Pure Georgette |
| Inner | Pure Santoon |
| Bottom | Pure cotton Stretchable |
| Size | Top xl size chest (42) Bottom xl size (36-42) |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | Z.S Vol- 20 Coral peach Colour |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1199/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Pure Georgette |
| Inner | Pure Santoon |
| Bottom | Pure cotton Stretchable |
| Size | Top xl size chest (42) Bottom xl size (36-42) |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | Roseate 1690 in Yellow |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 799/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Rayon Nack Work full stich Kurtis |
| Length | KURTi length 41+, Plazo length 37 |
| Side | Cotton Siffly full work both side full Stich |
| Size | L & XXL |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | BRIDE BY RUMAISHA FASHION 6001-D |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece (Single Available At Rs.1599/-) |
| Size | Semi Stitched |
| TOP Fabric | Net Embroidered |
| BOTTOM | Pure Santoon |
| AVG Price | Rs.1599/- |
| Catalogue Price | Rs.1599/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | BRIDE BY RUMAISHA FASHION 6001-E |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece (Single Available At Rs.1599/-) |
| Size | Semi Stitched |
| TOP Fabric | Net Embroidered |
| BOTTOM | Pure Santoon |
| AVG Price | Rs.1599/- |
| Catalogue Price | Rs.1599/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |