Cart (1)
Close
-
Ramsha Present R-261 Georgette Salwar Suit in Purple Colour
Qty: 1 ₹1,351.00
| Weight | 1.5 kg |
| CATALOGUE | Ramsha Present R-261 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1351/ + GST |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Net With Heavy Embroidery & Handwork |
| Dupatta | Net Heavy Embroidery |
| Bottom | Dull Santoon |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | Laiba's AM VOL-42 lavender |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1199/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Â Pure Georgette |
| Inner | Pure Heavy Santoon |
| Cigarette pant | Pure Cotton Stretchable |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | Laiba's AM VOL-42 Brown |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1199/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Â Pure Georgette |
| Inner | Pure Heavy Santoon |
| Cigarette pant | Pure Cotton Stretchable |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | Laiba's AM VOL-42 Sky |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1199/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Â Pure Georgette |
| Inner | Pure Heavy Santoon |
| Cigarette pant | Pure Cotton Stretchable |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | Laiba's AM VOL-42 Pink |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1199/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Â Pure Georgette |
| Inner | Pure Heavy Santoon |
| Cigarette pant | Pure Cotton Stretchable |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | Laiba's AM VOL-42 Gray |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1199/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Â Pure Georgette |
| Inner | Pure Heavy Santoon |
| Cigarette pant | Pure Cotton Stretchable |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | Ziaaz Designs presents |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1199/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Very soft Cotton suit with net embodied dupatta Embroidery patches for kameez |
| Size | XL and XXL |
Anaya Zf 24 By Al Amra Z Beautiful Pakistani Suits Colorful Stylish Fancy Casual Wear & Ethnic Wear Butterfly Net Embroidered Dresses At Wholesale Price.
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | ANAYA ZF 24 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1499/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Front Butterfly Nett With Full Embroidery And Sequence Work And Hand Attach DiamondBack Plain |
| BACK | Plain |
| SLEEVES | Butterfly Nett With Full Embroidery And Sequence Work And Diamond |
| NECK | Embroidery With Full Sequence And Diamond |
| DAMAN | Embroidery work and hand attach the diamond |
| Dupatta | Heavy butterfly with 2 sides full embroidery sequence work border |
| Bottom | Santoon |
| Weight | 1. kg |
| CATALOGUE | Affan Creation D. No 107 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Top | Faux Georgette With Embroidery Work With Ton 2 Ton Seqvence Work |
| DUPATTA | Butterfly Net With Embroidery Work With Tone to Tone Work |
| Bottom | Â Santoon |
| Catalogue Price | 1499 + GST |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Inner | Â Santoon |