Cart (1)
Close
-
Anaya Zf 04 by Al Amra Latest Women's Salwar Suit in Brown Colour
Qty: 1 ₹1,549.00
Rumaisha Hit Design 107 By Rumaisha Beautiful Pakistani Suits Colorful Stylish Fancy Casual Wear & Ethnic Wear Georgette Embroidered Dresses At Wholesale Price.
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | RUMAISHA HIT DESIGN 107 BY RUMAISHA |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1548/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Georgette Embroidered |
| Bottom | Heavy Santoon |
| Duptta Fabric | Chinnon Embroidered |
| Size | Semi Stitched |
Shraddha Designer Hit Design 3002 By Shraddha Designer Pakistani Suits Beautiful Fancy Stylish Colorful Party Wear & Occasional Wear Faux Georgette With Embroidery Dresses At Wholesale Price.
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | SHRADDHA DESIGNER HIT DESIGN 3002 BY SHRADDHA DESIGNER |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1498/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Georgette Embroidered |
| Bottom | Santoon |
| Duptta Fabric | Chiffon Embroidered |
| Size | Semi Stitched |
Charizma Hit Design 1021 By Charizma Designer Festive Suits Collection Beautiful Stylish Fancy Colorful Party Wear & Occasional Wear Heavy Net Embroidered Dresses At Wholesale Price.
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | CHARIZMA HIT DESIGN 1021 BY CHARIZMA DESIGNER |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1498/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Heavy Net Embroidered |
| Bottom | Heavy Santoon With Patch Work |
| Duptta | Heavy Net Embroidered |
| Size | Semi Stitched |
Tawakkal Hit Design 1001 By Saniya Trendz Designer Pakistani Suits Beautiful Fancy Stylish Colorful Party Wear & Occasional Wear Pure Cambric Cotton With Embroidery Dresses At Wholesale Price.
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | TAWAKKAL HIT DESIGN 1001 BY SANIYA TRENDZ |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1350/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Pure Cambric Cotton Embroidered |
| Bottom | Pure Jacquard |
| Duptta | Pure Nazneen Print With Embroidery |
| Size | Semi Stitched |
Feeha Wedding Collection Hit Design 7112 By Shree Fabs Designer Festive Suits Collection Beautiful Stylish Fancy Colorful Party Wear & Occasional Wear Georgette Embroidered Dresses At Wholesale Price.
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | FEEHA WEDDING COLLECTION HIT DESIGN 7112 BY SHREE FABS |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1530/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Georgette Embroidered |
| Bottom | Santoon |
| Duptta | Chiffon |
| Size | Semi Stitched |
Hoor Tex Hit Design 15001 By Hoor Tex Pakistani Suits Beautiful Fancy Colorful Stylish Party Wear & Occasional Wear Heavy Georgette With Embroidery Dresses At Wholesale Price.
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | HOOR TEX HIT DESIGN 15001 BY HOOR TEX |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1448/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Heavy Georgette Embroidered |
| Bottom | Santoon |
| Duptta Fabric | Nazneen Embroidered |
| Size | Semi Stitched |
Shraddha Designer Hit Design 5119 By Shraddha Designer Festive Suits Collection Beautiful Stylish Fancy Colorful Party Wear & Occasional Wear Heavy Butterfly Net Embroidered Dresses At Wholesale Price.
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | SHRADDHA DESIGNER HIT DESIGN 5119 BY SHRADDHA DESIGNER |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1349/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| Bottom | Heavy Butterfly Net |
| Duptta Fabric | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| Size | Semi Stitched |
Anaya Zf 04 By Al Amra Designer Festive Suits Collection Beautiful Stylish Fancy Colorful Party Wear & Occasional Wear Butterfly Net With Embroidered Dresses At Wholesale Price.
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | ANAYA ZF 04 BY AL AMRA |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1549/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Butterfly Net With Embroidery |
| Bottom | Santoon Embroidered |
| Duptta Fabric | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| Size | Semi Stitched |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | DEEPSY HIT DESIGN 744 BY DEEPSY SUITS |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Butterfly Net With Embroidery |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1429/- |
| Catalogue Price | Rs.1429/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |