Cart (1)
Close
-
Anaya Zf 18 by Al Amra Latest Women's Salwar Suit in Pista Colour
Qty: 1 ₹1,399.00
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | Rosemeen D No-83004 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Price | ₹ 1699/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Net With Heavy Embroidery Work & Hand Work |
| DUPATTA | Net With Heavy Embroidery Work & Hand Work |
| Bottom | Santoon |
| Type | Â Semi-stitched |
| Inner | Santoon |
| Size | Â Semi-stitched |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | ANAYA ZF 19 BY AL AMRA |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 PIECE |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Butterfly Net With Heavy Embroidery Work & Sequins & Hand Work Attached Diamond & Moti |
| BOTTOM | Shantoon With Embroidery Patch |
| DUPATTA | Butterfly Net With Heavy Embroidery Work & Sequins Work |
| Type | Rs.1399/ + Shipping |
| Catalogue Price | Semi-Stitched |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | ANAYA ZF 18 BY AL AMRA |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 PIECE |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Butterfly Net With Heavy Embroidery Work & Sequins & Hand Work Attached Diamond & Moti |
| BOTTOM | Shantoon With Embroidery Patch |
| DUPATTA | Butterfly Net With Heavy Embroidery Work & Sequins Work |
| Type | Rs.1399/ + Shipping |
| Catalogue Price | Semi-Stitched |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | Rosemeen D No-1020 B |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Price | ₹ 1399/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Â Pure Organza With Heavy Embroidery Work & Heavy Hand Work |
| DUPATTA | Tabby Silk Bandhini Print |
| Bottom | Santoon |
| Type | Â Semi-stitched |
| Inner | Santoon |
| Size | Â Semi-stitched |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | Rosemeen D No-1020 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Price | ₹ 1399/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Â Pure Organza With Heavy Embroidery Work & Heavy Hand Work |
| DUPATTA | Tabby Silk Bandhini Print |
| Bottom | Santoon |
| Type | Â Semi-stitched |
| Inner | Santoon |
| Size | Â Semi-stitched |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | Sanober C-1050 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Price | ₹ 1299/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Pure Organza With Heavy Embroidery Work & Beautiful Sequins Work |
| DUPATTA | Organza Cheks With Hand Work |
| Bottom | Santoon |
| Dupatta Fabric | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| Inner | Santoon |
| Type/ Size | Â Semi-stitched |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | Fepic Hit Design 1079 by Fepic |
| Pcs | 1 |
| Â Price | Rs.1488/ + Shipping + Gst |
| Bunches Inner | Santoon |
| TOP | Georgette Embroidrered |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Net Embroidered |
| Size | Semi Stitched |
| Catalogue Price | Rs.1448/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Shanaya Hit Design S-37A by Shanaya Fashion |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1548/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| Bottom | Santoon |
| Duptta Fabric | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| Size | Semi Stitched |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Deepsy Hit Design 881 By Deepsy Suits |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1498/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Net Embroidered |
| Bottom | Santoon |
| Duptta Fabric | Net Embroidered |
| Size | Semi Stitched |