Cart (1)
Close
-
ZA Series Present ZA-1277 Designer Party Wear Dress in Green Colour
Qty: 1 ₹1,499.00
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | ZA-1277 BY ZA SERIES |
| PRICE | ₹ 1,499 |
| TOP FABRIC | GEORGETTE WITH EMBROIDERY WORK |
| BOTTOM FABRIC | MICRO COTTON (UNSTITCHED) |
| DUPATTA FABRIC | FOX GEORGETTE WITH DIGITAL PRINT WITH EMBROIDERY WORK |
| COLOUR | WHITE |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | ZA-1277 BY ZA SERIES |
| PRICE | ₹ 1,499 |
| TOP FABRIC | GEORGETTE WITH EMBROIDERY WORK |
| BOTTOM FABRIC | MICRO COTTON (UNSTITCHED) |
| DUPATTA FABRIC | FOX GEORGETTE WITH DIGITAL PRINT WITH EMBROIDERY WORK |
| COLOUR | GREEN |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | ANAYAÂ LAWN 05 BY AL AMRA |
| PRICE | ₹ 1,250 |
| TOP FABRIC | PURE CAMBRIC COTTON EMBROIDERED |
| BOTTOM FABRIC | SEMI LAWN |
| DUPATTA FABRIC | TABBY SILK DIGITAL PRINT |
| COLOUR | BLACK |
| SHIPPING | EXTRA |
| Product Name | Riza A-21 by Alif Fashion |
| Weight | 1 kg |
| Price | 1351/- |
| Top | Butterfly Net with Embroidery |
| Sleeve | Faux Heavy Embroidery |
| Bottom | Heavy Santoon self embroidery |
| Dupata | Butterfly Net with Embroidery |
| Inner | Heavy Santoon Self embroidery |
| Colour | Black & Silver |
| Shipping | Extra |
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | ANAYAÂ LAWN 11 BY AL AMRA |
| PRICE | ₹ 1,400 |
| TOP FABRIC | CAMBRIC COTTON EMBROIDERED |
| BOTTOM FABRIC | SEMI LAWN |
| DUPATTA FABRIC | COTTON MAL DIGITAL PRINT |
| COLOUR | SKY BLUE |
| SHIPPING | EXTRA |
| Product Name | M Print Vol-9 904 by Shraddha |
| Weight | 1 kg |
| Price | ₹ 721 |
| Top | Lawn Cotton Print With Embroidery |
| Bottom | Semi Lawn |
| Dupatta | Chiffon Printed |
| Colour | Salmon |
| Shipping | Extra |
| Product Name | M Print Vol-9 903 by Shraddha |
| Weight | 1 kg |
| Price | ₹ 721 |
| Top | Lawn Cotton Print With Embroidery |
| Bottom | Semi Lawn |
| Dupatta | Chiffon Printed |
| Colour | Royal Yellow |
| Shipping | Extra |
| Product Name | M Print Vol-9 902 by Shraddha |
| Weight | 1 kg |
| Price | ₹ 721 |
| Top | Lawn Cotton Print With Embroidery |
| Bottom | Semi Lawn |
| Dupatta | Chiffon Printed |
| Colour | Mint |
| Shipping | Extra |
| Product Name | M Print Vol-9 901 by Shraddha |
| Weight | 1 kg |
| Price | ₹ 721 |
| Top | Lawn Cotton Print With Embroidery |
| Bottom | Semi Lawn |
| Dupatta | Chiffon Printed |
| Colour | Lavender Pink |
| Shipping | Extra |