Cart (1)
Close
-
Anaya Hit Design A-04 By Alif Fashion Salwar Suits in Blue Colour
Qty: 1 ₹1,498.00
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHANAYA HIT DESIGN S-20 BY SHANAYA FASHION |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP / Front | Heavy Net Embroidered |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Heavy Net |
| Catalogue Price | Rs. 1498/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | ANAYA HIT DESIGN A-04 BY ALIF FASHION |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 PIECE |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Butterfly Net With Embroidery |
| BOTTOM | Heavy Santoon |
| DUPATTA | Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1498/- |
| Catalogue Price | Rs.1498/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SIDRA BY ALIF FASHION |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 PIECE |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Butterfly Net With Embroidery |
| BOTTOM | Heavy Santoon Embroidered |
| DUPATTA | Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1549/- |
| Catalogue Price | Rs.1549/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHANAYA HIT DESIGN S-15 BY SHANAYA FASHION |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP / Front | Heavy Faux Georgette |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Nazmeen |
| Catalogue Price | Rs. 1498/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHANAYA HIT DESIGN S-22D BY SHANAYA FASHION |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP / Front | Faux Georgette Embroidered |
| BOTTOM | Santoon With Work |
| DUPATTA | Heavy Nazmeen Embroidered |
| Catalogue Price | Rs. 1498/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | Shanaya Fashion Rose Blossom Gold D.No 10001 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| TOP Fabric | HEAVY FOX GORGEETE ( Heavy Embroidery) |
| BOTTOM | HEAVY FANCY JECQUARD |
| DUPATTA | HEAVY NAZMEEN (Havay Embroidery) |
| Inner | SANTOON |
| Catalogue Price | Rs. 1350/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1.2 kg |
| Catalog | Zuha Embroidered Collection By Alif Fashion |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| TOP Fabric | Butterfly Nett with heavy embroidery work with handwork |
| BOTTOM | Â heavy santoon |
| DUPATTA | Butterfly net with embroidery work with Fancy Border Lace |
| SLEEVE | Nett with heavy embroidery work with Handwork |
| Catalogue Price | Rs. 1449/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 2 kg |
| Catalog | HNOOR COLOURS ADDITION BY ALIF FASHION |
| Pcs | 2 |
| MOQ | 1 Piece (Single Available At Rs.1449/-) |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Butterfly Net With Embroidery |
| BOTTOM | Heavy Santoon |
| DUPATTA | Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1449/- |
| Catalogue Price | Rs.2898/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1.2 kg |
| Catalog | SHANAYA HIT DESIGN S-37 BY SHANAYA FASHION |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Heavy Butterfly Net With Lace |
| AVG Price | Rs.1548/- |
| Catalogue Price | Rs.1548/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |