Cart (2)
Close
-
Vs fashion Vol. 52 Pakistani Single Piece Dress in Sky Blue Colour
Qty: 1 ₹1,299.00
| WEIGHT | 1 KG |
| CATALOG | VS FASHION D.NO.157-B |
| PRICE | 1399/- |
| TOP FABRIC | NET EMBROIDERED |
| INNER FABRIC | SANTOON |
| BOTTOM FABRIC | SANTOON |
| DUPATTA FABRIC | NET EMBROIDERED |
| COLOUR | MAYA BLUE |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| CATALOG | VS FASHION D.NO.157 |
| PRICE | 1399/- |
| TOP FABRIC | NET EMBROIDERED |
| INNER FABRIC | SANTOON |
| BOTTOM FABRIC | SANTOON |
| DUPATTA FABRIC | NET EMBROIDERED |
| COLOUR | SAGE GREEN |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| CATALOG | VS FASHION D.NO.157-C |
| PRICE | 1399/- |
| TOP FABRIC | NET EMBROIDERED |
| INNER FABRIC | SANTOON |
| BOTTOM FABRIC | SANTOON |
| DUPATTA FABRIC | NET EMBROIDERED |
| COLOUR | INDIAN RED |
| SHIPPING | EXTRA |
| Weight | 1.5 kg |
| CATALOGUE | Vs fashion Vol. 52 Pink |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Price | ₹ 1299/ + Shipping |
| Top | Net |
| DUPATTA | Net |
| Bottom | SANTOON |
| Inner | SANTOON |
| Weight | 1.5 kg |
| CATALOGUE | Vs fashion Vol. 52 Green |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Price | ₹ 1299/ + Shipping |
| Top | Net |
| DUPATTA | Net |
| Bottom | SANTOON |
| Inner | SANTOON |
| Weight | 1.5 kg |
| CATALOGUE | Vs fashion Vol. 52 White |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Price | ₹ 1299/ + Shipping |
| Top | Net |
| DUPATTA | Net |
| Bottom | SANTOON |
| Inner | SANTOON |
| Weight | 1.5 kg |
| CATALOGUE | Vs fashion Vol. 52 Sky Blue |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Price | ₹ 1299/ + Shipping |
| Top | Net |
| DUPATTA | Net |
| Bottom | SANTOON |
| Inner | SANTOON |
| Weight | 1.5 kg |
| CATALOGUE | Vs fashion Vol. 52 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Price | ₹ 1299/ + Shipping |
| Top | Net |
| DUPATTA | Net |
| Bottom | SANTOON |
| Inner | SANTOON |