Cart (2)
Close
-
Shree Fabs R 1041 Pakistani Suits in Turquoise Colour
Qty: 1 ₹1,799.00
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHREE FABS HIT DESIGN S-141 BY SHREE FABS |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Organza With Embroidery |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1498/- |
| Catalogue Price | Rs.1498/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHREE FABS HIT DESIGN S-148 BY SHREE FABS |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Faux Georgette Embroidered |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1319/- |
| Catalogue Price | Rs.1319/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHREE FABS HIT DESIGN S-193 BY SHREE FABS |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| INNER | SANTOON |
| TOP | FOX GEORGETTE |
| BOTTOM | SANTOON |
| DUPATTA | BUTTER FLY NET |
| AVG Price | Rs.1399/- |
| Catalogue Price | Rs.1399/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHREE FABS HIT DESIGN 1142 BY SHREE FABS |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1349/- |
| Catalogue Price | Rs.1349/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHREE FABS HIT DESIGN 5015 BY SHREE FABS |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Georgette Embroidrered |
| BOTTOM | Santoon Embroidered |
| DUPATTA | Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1348/- |
| Catalogue Price | Rs.1348/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHREE FABS HIT DESIGN S-156 BY SHREE FABS |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| BOTTOM | Net With Santoon |
| DUPATTA | Tissue Foil Print |
| AVG Price | Rs.1548/- |
| Catalogue Price | Rs.1548/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHREE FABS HIT DESIGN S-134 BY SHREE FABS |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Butterfly Net With Embroidery |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1399/- |
| Catalogue Price | Rs.1399/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHREE FABS HIT DESIGN 1142 BY SHREE FABS |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Butterfly Net With Embroidery |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1399/- |
| Catalogue Price | Rs.1399/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHREE FABS HIT DESIGN S-134 BY SHREE FABS |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Butterfly Net With Embroidery |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1399/- |
| Catalogue Price | Rs.1399/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |