Cart (1)
Close
-
Shree Fabs S-198 Women's Salwar Suits Single Piece in Red Colour
Qty: 1 ₹1,199.00
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Shree Fabs Hit Design S-232 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1298/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | BUTTERFLY NET |
| AVG Price | ₹ 1298/ |
| Size | Semi Stitched |
| Colour | Gray |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Shree Fabs Hit Design S-237 By Shree Fabs |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1199/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Georgette with Heavy Embroidery Work & Sequence work |
| Bottom | Santoon |
| Duptta Fabric | Net with Heavy embroidery |
| Inner | Santoon |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Shree Fabs Hit Design S-198 By Shree Fabs |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1199/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Butterfly net with Heavy Embroidery And Mirror work |
| Bottom | Santoon |
| Duptta Fabric | Butterfly Net With Embroidery work |
| Inner | Santoon |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Shree Fabs Hit Design S-199 By Shree Fabs |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1199/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Butterfly net with Heavy Embroidery And Mirror work |
| Bottom | Santoon |
| Duptta Fabric | Butterfly Net With Embroidery work |
| Inner | Santoon |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Shree Fabs Hit Design S-194 By Shree Fabs |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1250/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Butterfly net with Heavy Embroidery And Mirror work |
| Bottom | Santoon |
| Duptta Fabric | Butterfly Net With Embroidery work |
| Inner | Santoon |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Shree Fabs Hit Design S-182 By Shree Fabs |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1499/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Butterfly net with Heavy Embroidery And Mirror work |
| Bottom | Santoon |
| Duptta Fabric | Butterfly Net With Embroidery work |
| Inner | Santoon |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Shanaya Hit Design S-37A by Shanaya Fashion |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1548/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| Bottom | Santoon |
| Duptta Fabric | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| Size | Semi Stitched |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Deepsy Hit Design 881 By Deepsy Suits |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1498/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Net Embroidered |
| Bottom | Santoon |
| Duptta Fabric | Net Embroidered |
| Size | Semi Stitched |
| Weight | 1. kg |
| CATALOGUE | Zunairi Lawn Hit Design 1001 By Ziya Fashion |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1199/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Cambric Cotton Embroidered |
| Bottom | Semi Lawn Embroidered |
| Duptta Fabric | Nazmeen Embroidered |
| Size | Semi Stitched |