Cart (1)
Close
-
Shree Fabs S-268 Women's Salwar Suits Single Piece in Brown Colour
Qty: 1 ₹1,150.00
| WEIGHT | 1.2 KG |
| CATALOG | SHREE FABS HIT DESIGN S-250 BY SHREE FABS |
| PCS | 1 |
| AVG PRICE | ₹ 1,249 |
| CATALOG PRICE | ₹ 1,249 |
| BOTTOM FABRIC | SANTOON WITH WORK |
| DUPATTA FABRIC | BUTTERFLY NET EMBROIDERED |
| MOQ | 1 PIECE |
| SIZE | SEMI STITCHED |
| TOP FABRIC | FAUX GEORGETTE EMBROIDERED |
| COLOUR | GOLD & CREAM COLOUR |
| SHIPPING | READY TO SHIP |
| WEIGHT | 1 KG |
| CATALOG | SHREE FABS HIT DESIGNS 1001 BY SHREE FABS |
| PCS | 1 |
| AVG PRICE | ₹ 1,399 |
| CATALOG PRICE | ₹ 1,399 |
| FABRIC | PURE LAWN |
| MOQ | 1 PIECE |
| SIZE | SEMI STITCHED |
| COLOUR | WHITE |
| SHIPPING | READY TO SHIP |
| WEIGHT | 1 KG |
| CATALOG | SHREE FABS HIT DESIGN S 283 BY SHREE FABS |
| PCS | 1 |
| AVG PRICE | ₹ 1,469 |
| CATALOG PRICE | ₹ 1,469 |
| FABRIC | CAMBRIC COTTON |
| MOQ | 1 PIECE |
| SIZE | UNSTITCHED |
| COLOUR | MELLOW |
| SHIPPING | READY TO SHIP |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Shree Fabs Hit Design S-268 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | 1150 |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Nazmeen |
| Bottom | Santoon |
| Size | Semi Stitched |
| Shipping | Extra |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Shree Fabs Hit Design S-258 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | 1299 |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Fox Georgatte |
| Bottom | Santoon |
| Size | Semi Stitched |
| Shipping | Extra |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Shree Fabs Hit Design S-187 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1409/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Net Embroidered |
| Bottom | Santoon |
| Size | Semi Stitched |
| Dupatta | Net Embroidered |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Shree Fabs Hit Design S-229 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1699/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Butterfly Net With Embroidery |
| Bottom | Net With Santoon |
| Size | Semi Stitched |
| Dupatta | Net |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Shree Fabs Hit Design S-224 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1249/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Georgette Embroidered |
| Bottom | Santoon |
| Size | Semi Stitched |
| Dupatta | Net |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Shree Fabs Hit Design S-240 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1649/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Faux Georgette Embroidered |
| Bottom | Net With Santoon |
| Size | Semi Stitched |
| Dupatta | Net |