Cart (1)
Close
-
Shanaya Fashion Rose Blossom Gold D.No 10001 in Black & Pink Colour
Qty: 1 ₹1,350.00
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Shanaya Hit Design S-37A by Shanaya Fashion |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1548/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| Bottom | Santoon |
| Duptta Fabric | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| Size | Semi Stitched |
| Weight | 1. kg |
| CATALOGUE | Rose Luxury Lawn A-01 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Unstitched Free Size |
| Top | Pure Cambric Cotton With Heavy Embroidery Work & Chikan Work |
| DUPATTA | Tabby Silk Digital Print Splendid Quality With Digitally Printed Fabric |
| Bottom | Semi Lawn Cotton With Embroidered Patch Work |
| Catalogue Price | ₹ 1,348 |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHANAYA HIT DESIGN S-20 BY SHANAYA FASHION |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP / Front | Heavy Net Embroidered |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Heavy Net |
| Catalogue Price | Rs. 1498/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHANAYA HIT DESIGN S-15 BY SHANAYA FASHION |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP / Front | Heavy Faux Georgette |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Nazmeen |
| Catalogue Price | Rs. 1498/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SHANAYA HIT DESIGN S-22D BY SHANAYA FASHION |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP / Front | Faux Georgette Embroidered |
| BOTTOM | Santoon With Work |
| DUPATTA | Heavy Nazmeen Embroidered |
| Catalogue Price | Rs. 1498/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | Shanaya Fashion Rose Blossom Gold D.No 10001 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| TOP Fabric | HEAVY FOX GORGEETE ( Heavy Embroidery) |
| BOTTOM | HEAVY FANCY JECQUARD |
| DUPATTA | HEAVY NAZMEEN (Havay Embroidery) |
| Inner | SANTOON |
| Catalogue Price | Rs. 1350/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1.2 kg |
| Catalog | SHANAYA HIT DESIGN S-37 BY SHANAYA FASHION |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Heavy Butterfly Net With Lace |
| AVG Price | Rs.1548/- |
| Catalogue Price | Rs.1548/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |