Cart (1)
Close
-
Rim Zim Vol-2 by Rinaz Fashion Salwar Suits in Blue Colour
Qty: 1 ₹1,598.00
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Rinaz Pakistani Designer |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| Top | Butterfly Net With Heavy Embroidery Work & Diamond Work |
| DUPATTA | Butterfly Net With Heavy Embroidery Work |
| Bottom | Santoon |
| Inner | Santoon |
| Catalogue Price | ₹ 2,398 |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | RINAZ HIT DESIGN 1102 BY RINAZ FASHION |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Georgette Embroidered |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1298/- |
| Catalogue Price | Rs.1298/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | RIM ZIM VOL-2 BY RINAZ FASHION |
| Pcs | 1 |
| Size | Semi Stitched |
| Catalogue Price | Rs. 1598/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Georgette Embroidered |
| Dupatta | Butterfly Net Embroidered |
| Bottom | Heavy Santoon |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | RIM ZIM VOL-2 BY RINAZ FASHION |
| Pcs | 1 |
| Size | Semi Stitched |
| Catalogue Price | Rs. 1598/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Georgette Embroidered |
| Dupatta | Butterfly Net Embroidered |
| Bottom | Heavy Santoon |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | RIM ZIM VOL-2 BY RINAZ FASHION |
| Pcs | 1 |
| Size | Semi Stitched |
| Catalogue Price | Rs. 1598/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Georgette Embroidrered |
| Dupatta | Butterfly Net Embroidered |
| Bottom | Heavy Santoon |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | RIM ZIM VOL-2 BY RINAZ FASHION |
| Pcs | 1 |
| Size | Semi Stitched |
| Catalogue Price | Rs. 1598/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Georgette Embroidrered |
| Dupatta | Butterfly Net Embroidered |
| Bottom | Heavy Santoon |