Cart (1)
Close
-
Adan Libas Vol-5 by Rinaz Fashion 7903 Series in Pink Colour
Qty: 1 ₹1,200.00
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | RINAZ FASHION D.NO.1256-B SERIES |
| PRICE | ₹ 1,549 |
| TOP FABRIC | FAUX GEORGETTE WITH HEAVY EMBROIDERY |
| INNER FABRIC | HEAVY SANTOON |
| BOTTOM FABRIC | HEAVY SANTOON |
| DUPATTA FABRIC | NAZMIN WITH LACE |
| COLOUR | HIBISCUS PINK |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | RINAZ FASHION D.NO.1256-C SERIES |
| PRICE | ₹ 1,549 |
| TOP FABRIC | FAUX GEORGETTE WITH HEAVY EMBROIDERY |
| INNER FABRIC | HEAVY SANTOON |
| BOTTOM FABRIC | HEAVY SANTOON |
| DUPATTA FABRIC | NAZMIN WITH LACE |
| COLOUR | SALMON |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | RINAZ FASHION D.NO.1256-D SERIES |
| PRICE | ₹ 1,549 |
| TOP FABRIC | FAUX GEORGETTE WITH HEAVY EMBROIDERY |
| INNER FABRIC | HEAVY SANTOON |
| BOTTOM FABRIC | HEAVY SANTOON |
| DUPATTA FABRIC | NAZMIN WITH LACE |
| COLOUR | JUNGLE GREEN |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | ADAN LIBAS VOL-5 BY RINAZ FASHION 7904 |
| PRICE | ₹ 1,200 |
| TOP FABRIC | CAMBRIC COTTON EMBROIDERED |
| BOTTOM FABRIC | PURE COTTON |
| DUPATTA FABRIC | NAZNIN EMBROIDERED/CHIFFON PRINT |
| COLOUR | YELLOW |
| SHIPPING | EXTRA |
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | ADAN LIBAS VOL-5 BY RINAZ FASHION 7903 |
| PRICE | ₹ 1,200 |
| TOP FABRIC | CAMBRIC COTTON EMBROIDERED |
| BOTTOM FABRIC | PURE COTTON |
| DUPATTA FABRIC | NAZNIN EMBROIDERED/CHIFFON PRINT |
| COLOUR | PINK |
| SHIPPING | EXTRA |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | RIM ZIM VOL-3 BY RINAZ FASHION |
| Pcs | 1 |
| Size | Semi Stitched |
| Catalogue Price | Rs. 1399/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Butterfly Net With Heavy Embroidery And Diamond Work |
| Dupatta | Butterfly Net With Heavy Embroidery Work |
| Bottom | Heavy Santoon |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Rinaz Pakistani Designer |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| Top | Butterfly Net With Heavy Embroidery Work & Beautiful Sequins Work With Diamond & Mirror Work |
| DUPATTA | Butterfly Net With Heavy Embroidery Work |
| Bottom | Santoon |
| Inner | Santoon |
| Catalogue Price | ₹ 2,398 |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Rinaz Pakistani Designer |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| Top | Â Butterfly Net With Heavy Embroidery Work & Beautiful Sequins Work With Pearl Moti Work |
| DUPATTA | Butterfly Net With Heavy Embroidery Work |
| Bottom | Santoon |
| Inner | Santoon |
| Catalogue Price | ₹ 2,298 |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Rinaz Pakistani Designer |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| Top | Â Butterfly Net With Heavy Embroidery Work & Beautiful Sequins Work With Pearl Moti Work |
| DUPATTA | Butterfly Net With Heavy Embroidery Work |
| Bottom | Santoon |
| Inner | Santoon |
| Catalogue Price | ₹ 2,298 |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |