Cart (1)
Close
-
Ramsha Present R-280 Embroidery Salwar Suit in Orange colour
Qty: 1 ₹1,351.00
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Ramsha Present R-270 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1251+GST |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | GORGET WITH HEAVY EMBROIDERY |
| Dupatta | Nazmeen heavy embroidery work |
| Bottom | Dull Santoon with Patch Work |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Ramsha Present R-269 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1251+GST |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | GORGET WITH HEAVY EMBROIDERY |
| Dupatta | TABBY SILK DIGITAL PRINT |
| Bottom | DULL SANTOON |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Ramsha Present R-237 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1351+GST |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | BUTTERFLY NET WITH HEAVY EMBROIDERY |
| Dupatta | NET HEAVY EMBROIDERY |
| Bottom | DULL SANTOON |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Ramsha Present R-242-B |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1351+GST |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | BUTTERFLY NET WITH HEAVY EMBROIDERY |
| Dupatta | NET HEAVY EMBROIDERY |
| Bottom | DULL SANTOON |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Ramsha Present R-242-A |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1351+GST |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | BUTTERFLY NET WITH HEAVY EMBROIDERY |
| Dupatta | NET HEAVY EMBROIDERY |
| Bottom | DULL SANTOON |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Ramsha Present R-280 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1351+GST |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | GEORGET/NET WITH HEAVY EMBROIDERY |
| Dupatta | NET HEAVY EMBROIDERY |
| Bottom | DULL SANTOON & PLAZO EMB.STICHED |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Ramsha Present R-2789 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1351+GST |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | GEORGET/NET WITH HEAVY EMBROIDERY |
| Dupatta | NET HEAVY EMBROIDERY |
| Bottom | DULL SANTOON & PLAZO EMB.STICHED |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Ramsha Present R-278 Gray and Silver |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1351+GST |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | GEORGET/NET WITH HEAVY EMBROIDERY |
| Dupatta | NET HEAVY EMBROIDERY |
| Bottom | DULL SANTOON & PLAZO EMB.STICHED |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Ramsha Present R-277 Gray and Silver |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1351+GST |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | GEORGET/NET WITH HEAVY EMBROIDERY |
| Dupatta | NET HEAVY EMBROIDERY |
| Bottom | DULL SANTOON & PLAZO EMB.STICHED |