Cart (1)
Close
-
Ramsha Present R-251 Embroidery Salwar Suit in Light Green Colour
Qty: 1 ₹1,201.00
| WEIGHT | 1 .2 KG |
| PRODUCT NAME | RAMSHA 276-B COLOURS BY RAMSHA |
| PRICE | ₹ 1,384 |
| BOTTOM FABRIC | DULL SANTOON |
| DUPATTA FABRIC | HEAVY NET EMBROIDERED |
| SIZE | SEMI STITCHED |
| TOP FABRIC | GEORGETTE EMBROIDERED |
| COLOUR | ORANGE CREAM |
| SHIPPING | EXTRA |
| Weight | 1.5 kg |
| CATALOGUE | Ramsha Present R-259 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1400+GST |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | BUTTERFLY NET WITH HEAVY EMBROIDERY |
| Dupatta | Dull Santoon |
| Bottom | Net heavy embroidery |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Ramsha Present R-251 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1201+GST |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | BUTTERFLY NET WITH HEAVY EMBROIDERY |
| Dupatta | Dull Santoon |
| Bottom | Net heavy embroidery |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Ramsha Present R-252 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1201+GST |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | BUTTERFLY NET WITH HEAVY EMBROIDERY |
| Dupatta | Dull Santoon |
| Bottom | Net heavy embroidery |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Ramsha Present R-253 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1201+GST |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | BUTTERFLY NET WITH HEAVY EMBROIDERY |
| Dupatta | Dull Santoon |
| Bottom | Net heavy embroidery |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Ramsha Present R-276 A |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1351+GST |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | FOX GORGET WITH HEAVY EMBROIDERY |
| Dupatta | Nazmeen heavy embroidery work |
| Bottom | Dull Santoon with Patch Work |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Ramsha Present R-275 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1351+GST |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | FOX GORGET WITH HEAVY EMBROIDERY |
| Dupatta | Nazmeen heavy embroidery work |
| Bottom | Dull Santoon with Patch Work |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Ramsha Present R-273 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1351+GST |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | FOX GORGET WITH HEAVY EMBROIDERY |
| Dupatta | Nazmeen heavy embroidery work |
| Bottom | Dull Santoon with Patch Work |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Ramsha Present R-274 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1351+GST |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | FOX GORGET WITH HEAVY EMBROIDERY |
| Dupatta | Nazmeen heavy embroidery work |
| Bottom | Dull Santoon with Patch Work |