Cart (1)
Close
-
Hoor Tex Hit Design 18017 By Hoor Tex Series in Sky Blue Colour
Qty: 1 ₹1,349.00
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | ADANS HITS DESIGN 2013-A BY ZARQASH |
| PRICE | ₹ 1,090 |
| SIZE | UNSTITCHED |
| TOP FABRIC | FAUX GEORGETTE EMBROIDERED |
| BOTTOM FABRIC | HEAVY SANTOON SILK |
| DUPATTA FABRIC | HEAVY NAZNEEN EMBROIDERED |
| COLOUR | PIGEON |
| SHIPPING | EXTRA |
Hoor Tex Hit Design 19019Â By Hoor Tex Designer Festive Suits Collection Beautiful Stylish Fancy Colorful Party Wear & Occasional Wear Heavy Faux Georgette With Embroidered Dresses At Wholesale Price.
| WEIGHT | 1.2 KG |
| PRODUCT NAME | HOOR TEX HIT DESIGN 19019 |
| PRICE | ₹ 1,349 |
| BOTTOM FABRIC | SANTOON |
| DUPATTA FABRIC | NAZMIN EMBROIDERED |
| SIZE | SEMI STITCHED |
| TOP FABRIC | HEAVY GEORGETTE EMBROIDERED |
| COLOUR | BLACK |
| SHIPPING | EXTRA |
Hoor Tex Hit Design 21012-f By Hoor Tex Designer Festive Suits Collection Beautiful Stylish Fancy Colorful Party Wear & Occasional Wear Heavy Faux Georgette With Embroidered Dresses At Wholesale Price.
| WEIGHT | 1 KG |
| PRODUCT NAME | HOOR TEX HIT DESIGN 21012-F BY HOOR TEX |
| PRICE | ₹ 1,100 |
| SIZE | SEMI STITCHED |
| TOP FABRIC | JAM COTTON EMBROIDERY |
| BOTTOM FABRIC | SEMI LAWN |
| DUPATTA FABRIC | TABBY SILK |
| COLOUR | WHITE |
| SHIPPING | READY TO SHIP |
Hoor Tex Hit Design 9001 By Hoor Tex Designer Festive Suits Collection Beautiful Stylish Fancy Colorful Party Wear & Occasional Wear Heavy Faux Georgette With Embroidered Dresses At Wholesale Price.
| WEIGHT | 1.2 KG |
| CATALOG | HOOR TEX HIT DESIGN 9001 |
| PRICE | ₹ 1,349 |
| SIZE | SEMI STITCHED |
| TOP FABRIC | HEAVY GEORGETTE EMBROIDERED |
| BOTTOM FABRIC | SANTOON |
| DUPATTA FABRIC | NAZNIN EMBROIDERED |
| OTHER DETAIL | SIZE - 60 INCH. (10XL) |
| COLOUR | ORCHID |
| SHIPPING | EXTRA |
Hoor Tex Hit Design 18017 By Hoor Tex Designer Festive Suits Collection Beautiful Stylish Fancy Colorful Party Wear & Occasional Wear Heavy Faux Georgette With Embroidered Dresses At Wholesale Price.
| WEIGHT | 1 KG |
| CATALOG | HOOR TEX HIT DESIGN 18017 |
| PRICE | ₹ 1,349 |
| SIZE | SEMI STITCHED |
| TOP FABRIC | HEAVY NET EMBROIDERED |
| BOTTOM FABRIC | SANTOON |
| DUPATTA FABRIC | HEAVY NET EMBROIDERED |
| OTHER DETAIL | SIZE - 50 INCH. (5XL) |
| COLOUR | SKY BLUE |
| SHIPPING | EXTRA |
Hoor Tex Hit Design 18012 By Hoor Tex Designer Festive Suits Collection Beautiful Stylish Fancy Colorful Party Wear & Occasional Wear Heavy Faux Georgette With Embroidered Dresses At Wholesale Price.
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | HOOR TEX HIT DESIGN 18012 BY HOOR TEX |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1698/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Heavy Faux Georgette Embroidered |
| Bottom | Santoon |
| Duptta Fabric | Net Embroidered |
| Size | Semi Stitched |
Hoor Tex Hit Design 15001 By Hoor Tex Pakistani Suits Beautiful Fancy Colorful Stylish Party Wear & Occasional Wear Heavy Georgette With Embroidery Dresses At Wholesale Price.
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | HOOR TEX HIT DESIGN 15001 BY HOOR TEX |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1448/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Heavy Georgette Embroidered |
| Bottom | Santoon |
| Duptta Fabric | Nazneen Embroidered |
| Size | Semi Stitched |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | HOOR TEX HIT DESIGN 10003 BY HOOR TEX |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP / Front | Heavy Georgette Embroidered |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Naznin Embroidered |
| Catalogue Price | Rs. 1349/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | HOOR TEX HIT DESIGN 15006 BY HOOR TEX |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP / Front | Faux Georgette Embroidered |
| BOTTOM | Santoon With Patch Work |
| DUPATTA | Naznin With Work |
| Catalogue Price | Rs. 1349/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |