Cart (1)
Close
-
Fepic Hit Design 1037 By Fepic Series Salwar Suits in Pink Colour
Qty: 1 ₹1,558.00
| Weight | 1 kg |
| Catalog | FEPIC HIT DESIGN 1037 BY FEPIC |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP Fabric | Georgette Embroidrered |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1558/- |
| Catalogue Price | Rs.1558/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | FEPIC HIT DESIGN 1048 BY FEPIC |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP Fabric | Georgette |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Nazmeen |
| AVG Price | Rs.1448/- |
| Catalogue Price | Rs.1448/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | FEPIC HIT DESIGN 1036 BY FEPIC |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP Fabric | Organza |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1348/- |
| Catalogue Price | Rs.1348/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | FEPIC HIT DESIGN 1027 BY FEPIC |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Pure Cotton Shifly Work |
| BOTTOM | Semi Lawn Print |
| DUPATTA | Super Net |
| AVG Price | Rs.1299/- |
| Catalogue Price | Rs.1299/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | FEPIC HIT DESIGN 1029 BY FEPIC |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Heavy Net Embroidered |
| BOTTOM | Semi Lawn |
| DUPATTA | Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1499/- |
| Catalogue Price | Rs.1499/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |