Cart (1)
Close
-
Fepic Rosemeen C-1047 Salwar Suits in Pink & Orange Colour
Qty: 1 ₹1,599.00
| Weight | 1.2 kg |
| Catalog | FEPIC HIT DESIGN 39006 BY FEPIC |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Net Embroidered |
| BOTTOM | Net+Santoon |
| DUPATTA | Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.2200/- |
| Catalogue Price | Rs.2200/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | FEPIC HIT DESIGN 2102 BY FEPIC |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Pure Cambric Print |
| BOTTOM | Semi Lawn |
| DUPATTA | Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1398/- |
| Catalogue Price | Rs.1398/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | FEPIC HIT DESIGN 1046 BY FEPIC |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Soft Organza Embroidered |
| BOTTOM | Santoon With Net |
| DUPATTA | Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1598/- |
| Catalogue Price | Rs.1598/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | FEPIC HIT DESIGN 1026 BY FEPIC |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP / Front | Georgette |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Nazmeen |
| Catalogue Price | Rs. 1448/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | FEPIC HIT DESIGN 1026 BY FEPIC |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP / Front | Organza |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Net Embroidered |
| Catalogue Price | Rs. 1348/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | FEPIC HIT DESIGN 1026 BY FEPIC |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Unstitched |
| TOP / Front | Jam Silk Cotton Printed |
| BOTTOM | Semi Lawn |
| DUPATTA | Chiffon |
| Catalogue Price | Rs. 1199/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | FEPIC- SANOBER |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1299/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | ORGANZA |
| Dupatta | KOTA ORGANZA JACQUARD WITH EMBROIDERED |
| Bottom | SANTOON |
| Inner | SANTOON |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | Fepic Hit Design 87001 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP / Front | Organza Embroidered |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Jacquard |
| Catalogue Price | Rs. 1558/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | ROSEMEEN |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece (Rs.1599/-) |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | GEORGETTE EMBROIDERED WITH HEAVY HAND WORED |
| BOTTOM | SANTOON EMBROIDERED |
| DUPATTA | ORGANZA EMBROIDERED WITH PEARLS |
| AVG Price | Rs.1599/- |
| Catalogue Price | Rs.1599/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |