Cart (1)
Close
-
Rosemeen Hit Design 1067 by Fepic Salwar Suits Cream Colour
Qty: 1 ₹1,498.00
| Weight | 1. kg |
| Catalog | Rosemeen Maria B Lawn Vol 1 D. No 2107 Red |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Front Shifly Embroidered Back Printed Cotton With Embroidered Bunches |
| BOTTOM | Semi Lawn Printed |
| DUPATTA | Chiffon Printed |
| Price | Rs.950/ + Shipping |
| Catalogue Price | Rs.950/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1. kg |
| Catalog | Rosemeen Maria B Lawn Vol 1 D. No 2106 Yellow |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Front Shifly Embroidered Back Printed Cotton With Embroidered Bunches |
| BOTTOM | Semi Lawn Printed |
| DUPATTA | Chiffon Printed |
| Price | Rs.950/ + Shipping |
| Catalogue Price | Rs.950/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | Shree Fabs S-201 |
| Pcs | 1 |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Net Heavy Embroidery Additional Work |
| DUPATTA | Net Heavy Embroidery |
| Bottom | Dull Santoon |
| Price |  ₹ 1398/ +Shipping |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | ROSEMEEN |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece (Rs.1599/-) |
| Bunches Inner | Santoon |
| TOP | Georgette With Embroidered With Handwored |
| BOTTOM | Santoon With Embroidered |
| DUPATTA | Nazmeen Embroidered |
| AVG Price | Rs.1598/ + Shipping + Gst |
| Catalogue Price | Rs.1598/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1.2 kg |
| Catalog | ROSEMEEN HIT DESIGN 1067 BY FEPIC |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece (Rs.1599/-) |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | GEORGETTE HEAVY EMBROIDERED WITH HANDWORKED |
| BOTTOM | SANTOON |
| DUPATTA | NAZMEEN HEAVY EMBROIDERED |
| AVG Price | Rs.1498/- |
| Catalogue Price | Rs.1498/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1.2 kg |
| Catalog | ROSE GOLD HIT DESIGN 101 BY CHAHAT FASHION |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Georgette |
| BOTTOM | - |
| DUPATTA | - |
| AVG Price | Rs.1398/- |
| Catalogue Price | Rs.1398/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1. kg |
| Catalog | FEPIC HIT DESIGN 1053 BY FEPIC |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Net |
| BOTTOM | Jacquard |
| DUPATTA | Net |
| AVG Price | Rs.1238/- |
| Catalogue Price | Rs.1238/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1. kg |
| Catalog | FEPIC HIT DESIGN 1070 BY FEPIC |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Net Embroidered |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Net |
| AVG Price | Rs.1348/- |
| Catalogue Price | Rs.1348/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1. kg |
| Catalog | FEPIC HIT DESIGN 1070 BY FEPIC |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Net Embroidered |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Net |
| AVG Price | Rs.1558/- |
| Catalogue Price | Rs.1558/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |