Cart (2)
Close
-
ZAHA by ELAAF Series Salwar Suits in Black and Golden Colour
Qty: 1 ₹1,549.00
| Weight | 1.2 kg |
| Catalog | KILRUBA HIT DESIGN K-17 BY KILRUBA |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Net Embroidered |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Net |
| INNER | - |
| Catalogue Price | Rs.1424/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | Elaf 119 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Heavy Faux Georgette Embroidered |
| BOTTOM | Heavy Santoon |
| DUPATTA | Heavy Banarasi |
| INNER | - |
| Catalogue Price | Rs.1549/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | Elaf 119 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Heavy Fox Georgette With Heavy Sequence Embroidery Work And Cut Work And Pearl Hand Work |
| BOTTOM | Heavy Santoon |
| DUPATTA | Heavy Banarasi Jari Work With Embroidery Work |
| INNER | Heavy Santoon |
| Catalogue Price | Rs.1399/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | Alif Fashion Mehrak A-08 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Price | ₹ 1199/ + Shipping |
| Top | Butterfly Nett with heavy embroidery work with handwork |
| DUPATTA | Butterfly net with embroidery work |
| Bottom/ Inner | Heavy santoon |
| Sleeve | Butterfly Nett with heavy embroidery work with Handwork |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | Kainat Fab Baroque Black |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Price | ₹ 1598/ + Shipping |
| Top | Georgette with Heavy Embroidery |
| DUPATTA | Net Dupatta with Heavy Embroidery |
| Bottom | Santoon |
| Inner | Santoon |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | Alif Fashion Azalea A-07 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Price | ₹ 1599/ + Shipping |
| Top | Butterfly Net |
| DUPATTA | Butterfly Net |
| Bottom | Santoon |
| Inner | Santoon |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | ANAYA HIT DESIGN A-04 BY ALIF FASHION |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 PIECE |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Butterfly Net With Embroidery |
| BOTTOM | Heavy Santoon |
| DUPATTA | Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1498/- |
| Catalogue Price | Rs.1498/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | SIDRA BY ALIF FASHION |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 PIECE |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Butterfly Net With Embroidery |
| BOTTOM | Heavy Santoon Embroidered |
| DUPATTA | Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1549/- |
| Catalogue Price | Rs.1549/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1.2 kg |
| Catalog | Zuha Embroidered Collection By Alif Fashion |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| TOP Fabric | Butterfly Nett with heavy embroidery work with handwork |
| BOTTOM | Â heavy santoon |
| DUPATTA | Butterfly net with embroidery work with Fancy Border Lace |
| SLEEVE | Nett with heavy embroidery work with Handwork |
| Catalogue Price | Rs. 1449/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |