Cart (1)
Close
-
Charizma Hit Design 90006 by Charizma Designer in Yale Blue Colour
Qty: 1 ₹1,203.00
Charizma Hit Design 90006 By Charizma Designer Festive Suits Collection Beautiful Stylish Fancy Colorful Party Wear & Occasional Wear Heavy Net Embroidered Dresses At Wholesale Price.
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | CHARIZMA HIT DESIGN 90006 BY CHARIZMA DESIGNER |
| PCS | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| CATALOGUE PRICE | ₹ 1203/- |
| PUBLISHED ON | READY TO SHIP |
| TOP | HEAVY FAUX GEORGETTE EMBROIDERED |
| BOTTOM | SANTOON WITH PATCHWORK |
| DUPATTA | CHINON EMBROIDERED |
| SIZE | SEMI-STITCHED |
Charizma Hit Design 90006 By Charizma Designer Festive Suits Collection Beautiful Stylish Fancy Colorful Party Wear & Occasional Wear Heavy Net Embroidered Dresses At Wholesale Price.
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | CHARIZMA HIT DESIGN 90006 BY CHARIZMA DESIGNER |
| PCS | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| CATALOGUE PRICE | ₹ 1203/- |
| PUBLISHED ON | READY TO SHIP |
| TOP | HEAVY FAUX GEORGETTE EMBROIDERED |
| BOTTOM | SANTOON WITH PATCHWORK |
| DUPATTA | CHINON EMBROIDERED |
| SIZE | SEMI-STITCHED |
Charizma Hit Design 21018 By Charizma Designer Pakistani Suits Beautiful Fancy Colorful Stylish Party Wear & Occasional Wear Heavy Net With Embroidery Dresses At Wholesale Price.
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | CHARIZMA HIT DESIGN 21018 BY CHARIZMA DESIGNER |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1224/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Heavy Net Embroidered |
| Bottom | Heavy Santoon |
| Duptta | Net Embroidered |
| Size | Semi Stitched |
Charizma Hit Design 1021 By Charizma Designer Festive Suits Collection Beautiful Stylish Fancy Colorful Party Wear & Occasional Wear Heavy Net Embroidered Dresses At Wholesale Price.
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | CHARIZMA HIT DESIGN 1021 BY CHARIZMA DESIGNER |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1498/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Heavy Net Embroidered |
| Bottom | Heavy Santoon With Patch Work |
| Duptta | Heavy Net Embroidered |
| Size | Semi Stitched |