Cart (1)
Close
-
Anaya Zf 22 By Al Amra Salwar Suits in Black & Pink Colour
Qty: 1 ₹1,399.00
| Weight | 1 kg |
| Catalog | ANAYA ZF 17 BY AL AMRA |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 PIECE |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Faux Georgette Embroidered |
| BOTTOM | Santoon Embroidered |
| DUPATTA | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1498/- |
| Catalogue Price | Rs.1498/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | ANAYA ZF 22 AL AMRA |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| FRONT | FOX GEORGETTA with heavy embroidery with hand attach moti and diamond |
| BACK | Plain |
| SLEEVES | FOX GEORGETT with heavy embroidery and lace |
| NECK | Embroidery with hand attach moti |
| Bottom | Santoon with embroidery petch |
| Inner | Available Santoon |
| Dupatta | Heavy butterfly net |
| Catalogue Price | Rs. 1399/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | ANAYA ZF 14 BY AL AMRA |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 PIECE |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Butterfly Net Embroidered |
| BOTTOM | Santoon With Petch |
| DUPATTA | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1398/- |
| Catalogue Price | Rs.1398/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | ANAYA ZF 14 BY AL AMRA |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 PIECE |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Butterfly Net Embroidered |
| BOTTOM | Santoon With Petch |
| DUPATTA | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1649/- |
| Catalogue Price | Rs.1649/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | ANAYA ZF 08 BY AL AMRA |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 PIECE |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Butterfly Net Embroidered |
| BOTTOM | Santoon Embroidered |
| DUPATTA | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1649/- |
| Catalogue Price | Rs.1649/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | ANAYA ZF 11 BY AL AMRA |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 PIECE |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Butterfly Net Embroidered |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Heavy Butterfly Net |
| AVG Price | Rs.1549/- |
| Catalogue Price | Rs.1549/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |