Cart (1)
Close
-
Anaya Zf 24 by Al Amra Latest Women's Salwar Suit in Silver Colour
Qty: 1 ₹1,499.00
Anaya Zf 25 By Al Amra Pakistani Suits Beautiful Fancy Colorful Stylish Party Wear & Occasional Wear Butterfly Net With Embroidery Dresses At Wholesale Price.
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | ANAYA ZF 25 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Price | ₹ 1448/ + Shipping |
| Top | Butterfly Net With Embroidery |
| DUPATTA | Nazneen |
| Bottom | Santoon |
| Dupatta Fabric | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | ANAYA ZF 24 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1350/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | FRONT BUTTERFLY NETT with heavy embroidery and sequance work with hand attech moti and diamond |
| BACK | Plain |
| SLEEVES | BUTTERFLY NETT with hevy embroidery and sequance work with hand attech diamond and moti with petch |
| NECK | Heavy Embroidery and sequance work with hand attech diamond and moti |
| DAMAN | Embroidery work and hand attach the diamond |
| Bottom | Santoon |
| Dupatta | Heavy butterfly nett with embroidery and diamond |
Anaya Zf 04 By Al Amra Designer Festive Suits Collection Beautiful Stylish Fancy Colorful Party Wear & Occasional Wear Butterfly Net With Embroidered Dresses At Wholesale Price.
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | ANAYA ZF 04 BY AL AMRA |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1549/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Butterfly Net With Embroidery |
| Bottom | Santoon Embroidered |
| Duptta Fabric | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| Size | Semi Stitched |
Anaya Zf 24 By Al Amra Z Beautiful Pakistani Suits Colorful Stylish Fancy Casual Wear & Ethnic Wear Butterfly Net Embroidered Dresses At Wholesale Price.
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | ANAYA ZF 24 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | ₹ 1499/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | Front Butterfly Nett With Full Embroidery And Sequence Work And Hand Attach DiamondBack Plain |
| BACK | Plain |
| SLEEVES | Butterfly Nett With Full Embroidery And Sequence Work And Diamond |
| NECK | Embroidery With Full Sequence And Diamond |
| DAMAN | Embroidery work and hand attach the diamond |
| Dupatta | Heavy butterfly with 2 sides full embroidery sequence work border |
| Bottom | Santoon |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | ANAYA ZF 23 BY AL AMRA |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 PIECE |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Butterfly Net With Embroidery |
| BOTTOM | Santoon With Petch |
| DUPATTA | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1549/- |
| Catalogue Price | Rs.1549/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | ANAYA ZF 07 BY AL AMRA |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 PIECE |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Butterfly Net With Embroidery |
| BOTTOM | Santoon |
| DUPATTA | Heavy Butterfly Net Embroidered |
| AVG Price | Rs.1549/- |
| Catalogue Price | Rs.1549/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | ANAYA LAWN BY AL AMRA 03 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 PIECE |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Luxury Lawn Digital Print With Embroidery |
| BOTTOM | Viscose Lawn Embroidered |
| DUPATTA | Pure Silk Digital Printed |
| AVG Price | Rs.1374/- |
| Catalogue Price | Rs.1374/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | ANAYA LAWN BY AL AMRA 02 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 PIECE |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Luxury Lawn Digital Print With Embroidery |
| BOTTOM | Viscose Lawn Embroidered |
| DUPATTA | Pure Silk Digital Printed |
| AVG Price | Rs.1374/- |
| Catalogue Price | Rs.1374/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | ANAYA LAWN BY AL AMRA |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 PIECE |
| Size | Semi Stitched |
| TOP | Luxury Lawn Digital Print With Embroidery |
| BOTTOM | Viscose Lawn Embroidered |
| DUPATTA | Pure Silk Digital Printed |
| AVG Price | Rs.1374/- |
| Catalogue Price | Rs.1374/- |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |