Cart (1)
Close
In stock
Fepic Rosemeen BRIDE – 39008 by Pakistani Salwar Suits in Orange and Salmon Colour
₹1,775.00
Fepic Rosemeen BRIDE – 39008 by Pakistani Salwar Suits in Orange and Salmon Colour
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | FEPIC- BRIDE – 39008 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1775/ + Shipping + GST |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | ORGANZA HEAVY EMBROIDERED WITH HEAVY HANDWORKED |
| Dupatta | NET HEAVY EMBROIDERED WITH HEAVY HANDWORKED |
| Bottom | NET EMBROIDERY WORK + SANTOON |
| Inner | SANTOON |
- Order in The Next to get it by May 4, 2026
- Real Time 144 Visitor Right Now
- Guarantee safe checkout
Share :
SHIPPING
- Complimentary ground shipping within 1 to 7 business days
- In-store collection available within 1 to 7 business days
- Next-day and Express delivery options also available
- Purchases are delivered in an orange box tied with a Bolduc ribbon, with the exception of certain items
- See the delivery FAQs for details on shipping methods, costs and delivery times
RETURNS AND EXCHANGES
- Easy and complimentary, within 14 days
- See conditions and procedure in our return FAQs
Have a question?
Description
Fepic Rosemeen BRIDE – 39008 by Pakistani Salwar Suits in Orange and Salmon Colour
| Weight | 1.2 kg |
| CATALOGUE | FEPIC- BRIDE – 39008 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1775/ + Shipping + GST |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | ORGANZA HEAVY EMBROIDERED WITH HEAVY HANDWORKED |
| Dupatta | NET HEAVY EMBROIDERED WITH HEAVY HANDWORKED |
| Bottom | NET EMBROIDERY WORK + SANTOON |
| Inner | SANTOON |
Fepic is one of the Leading Manufacturer in India giving the Best Prices and Assured Quality Products. Besides giving the Best Quality it also has Cheapest Rate.
About this product: Fepic Rosemeen BRIDE – 39008 by Sanober Pakistani Beautiful Fancy Colorful Stylish Party Wear Dresses At Wholesale Price. The manufacturer is well known and the quality is pre-tested and checked.
For Booking, you can Call or WhatsApp us on +91-90167 57806.
You can also join our WhatsApp Group by Sending “Your Name & Location (City)” on our WhatsApp number +91 90167 57806.
We deliver worldwide through our Courier Partners seamlessly.
Z & A COLLECTION IS INDIA’S MOST TRUSTED WHOLESALER OFFERING CASH ON DELIVERY (COD) WITHIN INDIA – CURRENTLY SUPPLYING IN ALL STATES OF INDIA & WORLDWIDE!
Andhra Pradesh | Arunachal Pradesh | Assam | Andaman & Nicobar | Bihar | Chhatisgarh | Chandigarh | Dadra & Nagar Haveli | Daman | Delhi | Goa | Gujarat | Haryana | Himachal Pradesh | Jammu & Kashmir | Jharkhand | Karnataka | Kerala | Lakswadweep | Madhya Pradesh | Maharashtra | Manipur | Meghalaya | Mizoram | Nagaland | Orrisa | Punjab | Pondicherry | Rajasthan | Sikkim | Tamil Nadu | Tripura | Uttranchal | Uttar Pradesh | West Bengal
Brand
Brand
FEPIC
Additional information
| Weight | 1.2 kg |
|---|
Reviews (0)
Fepic Rosemeen BRIDE – 39008 by Pakistani Salwar Suits in Orange and Salmon Colour
₹1,775.00







Reviews
There are no reviews yet.