Cart (1)
Close
-
Ramsha Present R-225 Georgette With Heavy Embroidery Dress
Qty: 1 ₹1,351.00
In stock
₹1,099.00
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | FEPIC- C- 1050 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1099/ + Shipping + GST |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | ORGANZA |
| Dupatta | KOTA ORGANZA JACQUARD WITH EMBROIDERED |
| Bottom | SANTOON |
| Inner | SANTOON |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | FEPIC C -1050 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1099/ + Shipping + GST |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | ORGANZA |
| Dupatta | KOTA ORGANZA JACQUARD WITH EMBROIDERED |
| Bottom | SANTOON |
| Inner | SANTOON
|
Fepic is one of the Leading Manufacturer in India giving the Best Prices and Assured Quality Products. Besides giving the Best Quality it also has Cheapest Rate.
About this product: Fepic C-1050 B by Sanober Pakistani Beautiful Fancy Colorful Stylish Party Wear Dresses At Wholesale Price. The manufacturer is well known and the quality is pre-tested and checked.
For Booking, you can Call or WhatsApp us on +91-90167 57806.
You can also join our WhatsApp Group by Sending “Your Name & Location (City)” on our WhatsApp number +91 90167 57806.
We deliver worldwide through our Courier Partners seamlessly.
Z & A COLLECTION IS INDIA’S MOST TRUSTED WHOLESALER OFFERING CASH ON DELIVERY (COD) WITHIN INDIA – CURRENTLY SUPPLYING IN ALL STATES OF INDIA & WORLDWIDE!
Andhra Pradesh | Arunachal Pradesh | Assam | Andaman & Nicobar | Bihar | Chhatisgarh | Chandigarh | Dadra & Nagar Haveli | Daman | Delhi | Goa | Gujarat | Haryana | Himachal Pradesh | Jammu & Kashmir | Jharkhand | Karnataka | Kerala | Lakswadweep | Madhya Pradesh | Maharashtra | Manipur | Meghalaya | Mizoram | Nagaland | Orrisa | Punjab | Pondicherry | Rajasthan | Sikkim | Tamil Nadu | Tripura | Uttranchal | Uttar Pradesh | West Bengal
| Weight | 1 kg |
|---|
₹1,099.00
Reviews
There are no reviews yet.