Cart (1)
Close
-
FEPIC ROSEMEEN FANTASY D.NO.55005
Qty: 1 ₹1,499.00
In stock
₹1,250.00
| Product Name | Elaf G No. 118 |
| Weight | 1.5 kg |
| Price | 1299 |
| Top | Butterfly Nett with heavy sequence embroidery work with sequence embroidery patch in back |
| Sleeve | NettĀ with heavy sequence embroidery work |
| Bottom | HEAVY SANTOON |
| Dupata | Butterfly net with sequence embroidery work with four sideĀ fancy Frill border |
| Colour | Lavender |
| Shipping | Extra |
| Product Name | Elaf G No. 118 |
| Weight | 1.5 kg |
| Price | 1299 |
| Top | Butterfly Nett with heavy sequence embroidery work with sequence embroidery patch in back |
| Sleeve | NettĀ with heavy sequence embroidery work |
| Bottom | HEAVY SANTOON |
| Dupata | Butterfly net with sequence embroidery work with four sideĀ fancy Frill border |
| Colour | Lavender |
| Shipping | Extra |
Alif Fashion is one of the Leading Manufacturer in India giving the Best Prices and Assured Quality Products. Besides giving the Best Quality it also has Cheapest Rate.
About this product: This is the best dress and very Colorful Stylish Party Wear Dresses At Wholesale Price. The manufacturer is well known and the quality is pre-tested and checked.
For Booking, you can Call or WhatsApp us on +91-90167 57806.
You can also join our WhatsApp Group by Sending āYour Name & Location (City)ā on our WhatsApp number +91 90167 57806.
We deliver worldwide through our Courier Partners seamlessly.
Z & A COLLECTION IS INDIAāS MOST TRUSTED WHOLESALER OFFERING CASH ON DELIVERY (COD) WITHIN INDIA ā CURRENTLY SUPPLYING IN ALL STATES OF INDIA & WORLDWIDE!
Andhra Pradesh | Arunachal Pradesh | Assam | Andaman & Nicobar | Bihar | Chhatisgarh | Chandigarh | Dadra & Nagar Haveli | Daman | Delhi | Goa | Gujarat | Haryana | Himachal Pradesh | Jammu & Kashmir | Jharkhand | Karnataka | Kerala | Lakswadweep | Madhya Pradesh | Maharashtra | Manipur | Meghalaya | Mizoram | Nagaland | Orrisa | Punjab | Pondicherry | Rajasthan | Sikkim | Tamil Nadu | Tripura | Uttranchal | Uttar Pradesh | West Bengal
| Weight | 1.5 kg |
|---|
₹1,250.00
Reviews
There are no reviews yet.