Cart (1)
Close
-
Anaya Zf 22 By Al Amra Salwar Suits in Black & Pink Colour
Qty: 1 ₹1,399.00
| Weight | 1.5 kg |
| CATALOGUE | Â AAYRA 1254 - LAAIBAH DESIGNER |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1399/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | FRONT Fox Georgett With Embroidery Work & Hand Work |
| Dupatta | Nazmeen With Heavy Embroidery |
| Bottom | Santoon WITH HEAVY EMBROIDERY PETCHES |
| Weight | 1.5 kg |
| CATALOGUE | Â AAYRA 1254 - LAAIBAH DESIGNER |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1399/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | FRONT Fox Georgett With Embroidery Work & Hand Work |
| Dupatta | Nazmeen With Heavy Embroidery |
| Bottom | Santoon WITH HEAVY EMBROIDERY PETCHES |
| Weight | 1 kg |
| CATALOGUE | FEPIC- SANOBER |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| Catalogue Price | Rs. 1299/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Top | ORGANZA |
| Dupatta | KOTA ORGANZA JACQUARD WITH EMBROIDERED |
| Bottom | SANTOON |
| Inner | SANTOON |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | ANAYA ZF 22 AL AMRA |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| FRONT | FOX GEORGETTA with heavy embroidery with hand attach moti and diamond |
| BACK | Plain |
| SLEEVES | FOX GEORGETT with heavy embroidery and lace |
| NECK | Embroidery with hand attach moti |
| Bottom | Santoon with embroidery petch |
| Inner | Available Santoon |
| Dupatta | Heavy butterfly net |
| Catalogue Price | Rs. 1399/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1 kg |
| Catalog | Shanaya Fashion Rose Blossom Gold D.No 10001 |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| TOP Fabric | HEAVY FOX GORGEETE ( Heavy Embroidery) |
| BOTTOM | HEAVY FANCY JECQUARD |
| DUPATTA | HEAVY NAZMEEN (Havay Embroidery) |
| Inner | SANTOON |
| Catalogue Price | Rs. 1350/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Weight | 1.5 kg |
| Catalog | Wedding season special |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| TOP Fabric | Heavy Butterfly Net with Heavy Cording work + diamond |
| BOTTOM | Â Heavy Butterfly Net With Heavy Cording Work With Santoon join+ diamond |
| DUPATTA | Heavy Butterfly Net with 4 side borderless |
| SLEEVE | Nett with heavy embroidery work with Handwork |
| Catalogue Price | Rs. 1599/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Inner | Heavy Santoon ( 2.0 mtr) |
| Weight | 1.5 kg |
| Catalog | Wedding season special |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| TOP Fabric | Heavy Butterfly Net with Heavy Cording work + diamond |
| BOTTOM | Â Heavy Butterfly Net With Heavy Cording Work With Santoon join+ diamond |
| DUPATTA | Heavy Butterfly Net with 4 side borderless |
| SLEEVE | Nett with heavy embroidery work with Handwork |
| Catalogue Price | Rs. 1599/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Inner | Heavy Santoon ( 2.0 mtr) |
| Weight | 1.5 kg |
| Catalog | Wedding season special |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| TOP Fabric | Heavy Butterfly Net with Heavy Cording work + diamond |
| BOTTOM | Â Heavy Butterfly Net With Heavy Cording Work With Santoon join+ diamond |
| DUPATTA | Heavy Butterfly Net with 4 side borderless |
| SLEEVE | Nett with heavy embroidery work with Handwork |
| Catalogue Price | Rs. 1599/ |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |
| Inner | Heavy Santoon ( 2.0 mtr) |
| Weight | 1.2 kg |
| Catalog | Zuha Embroidered Collection By Alif Fashion |
| Pcs | 1 |
| MOQ | 1 Piece |
| TOP Fabric | Butterfly Nett with heavy embroidery work with handwork |
| BOTTOM | Â heavy santoon |
| DUPATTA | Butterfly net with embroidery work with Fancy Border Lace |
| SLEEVE | Nett with heavy embroidery work with Handwork |
| Catalogue Price | Rs. 1449/ + Shipping |
| PUBLISHED ON | Ready to Ship |